loader

Bałtowskie Wypieki

Cukiernia, która powstała z pasji do tradycyjnych wypieków. Wyróżnia nas przywiązanie do tradycji oraz rozwijanie współczesnych trendów cukierniczych.

BAŁTOWSKIE WYPIEKI – to cukiernia, która powstała z pasji do tradycyjnych wypieków. Na rynku cukierniczym istniejemy od 2010r., i choć jesteśmy stosunkowo "młodą" cukiernią, cechuje nas przywiązanie do staropolskiej tradycji. W naszej ofercie znajduje się wiele tradycyjnych wypieków, których receptury zaczerpnęliśmy z bogatej kulinarnej historii Naszego regionu.

Przywiązanie do tradycji nie stoi jednak na przeszkodzie w rozwijaniu współczesnych trendów cukierniczych, w związku z tym w 2014r. powstał projekt AKADEMIA SŁODYCZY, w którym skomponowaliśmy ofertę ciast opartych na recepturach wykorzystujących tzw. nowinki technologiczne czyli nowe surowce lub nowe pomysły łączenia smaków czy struktur.

W naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój wiedzy i umiejętności cukierniczych oraz utrzymanie jak najwyższej jakości naszego produktu.

W naszej ofercie znajdziecie ciasta na każdą okazję, drobny asortyment na codzienną dawkę słodyczy oraz niezwykłe torty, które uświetnią każdą uroczystość.